TES 393 Illuminatus

Jest to houseboat o długości 12 metrów, który już przy pierwszym spojrzeniu zwraca swoją uwagę wzornictwem kadłuba, posiada on opadający dziób ze schodkami ułatwiającymi zejście na ląd podczas cumowania dziobem. Poza jego unikalnym wzornictwem Iluminatus potrafi  jako jedna z niewielu jednostek tych rozmiarów zacumować dziobem wprost na plaży! Jednostka została zaprojektowana w taki sposób, aby żegluga była czystą przyjemnością i jak najbardziej komfortowa.

Jednostka posada w części rufowej platformę, która doskonale sprawdzi się podczas kąpieli. Iluminatus został wyposażony w przestronne materace na pokładzie dziobowym i w kokpicie. Po obu stronach kadłuba znajdują się wygodne przejścia. Kokpit jest bardzo obszerny i osłonięty szybami z hartowanego szkła oraz w tylnej części tropikiem, co pozwala na korzystanie z uroków podróży nawet przy niekorzystnej pogodzie.

Wnętrze jachtu oferuje imponującą przestrzeń! Jednostka doskonale nadaje się do rejsów dla 6-8 osób. Sześcioosobowej załodze natomiast zapewniony został doskonały komfort. W przestronnym wnętrzu znajdziemy 3 dwuosobowe kabiny, dwie łazienki w tym główną przy kabinie dziobowej. Jednostka posiada przestronną i bardzo komfortową mesę wraz z wydzielonym ergonomicznym kambuzem wyposażonym we wszystkie niezbędnie udogodnienia. Iluminatus to doskonały houseboat, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dane techniczne

Długość 12,00 m
Szerokość 3,40 m
Masa
Balast/miecz
Zanurzenie 0,72 m
Ilość koi
Wysokość w kabinie
Kategoria projektowa
Moc silnika: od 50 KM
Pobierz specyfikację