TES 246 Versus

To najnowszy niewielki cruiser żaglowy z gamy jachtów firmy TES YACHT. Jest to jednostka o długości 7,5 metra o unikalnej budowie kadłuba poprzez zastosowanie odwróconego nawisu dziobowego, dzięki któremu jacht jest bardziej stabilny i polepszona przez to została jego charakterystyka nautyczna. Jego standardowa europejska szerokość transportowa pozwala na penetrację zagranicznych akwenów. Przeznaczony jest do żeglowania po akwenach śródlądowych, jak i wodach morskich (kategoria projektowa B lub C w zależności od sposobu balastowania).

Jest dostępny w dwóch wersjach: 6 osobowej z mniejszym kambuzem i standardową kabiną sanitarną oraz 4 osobowej z większym kambuzem i łazienką z wydzielonym prysznicem. Wyposażony jest w 3 okna burtowe, 2 okna nad burtowe po każdej ze stron oraz świetlik w części dziobowej przez co wnętrze jest jasne i sprawia wrażenie jeszcze bardziej obszernego. Posiada koje w dziobowej centralnej i rufowej części jednostki.

W kokpicie wszystkie stopery znajdują się po jednej stronie co w znacznym stopniu ułatwia wybieranie fałów i zwiększa ergonomię ich użytkowania. Kokpit został zaprojektowany w sposób zamknięty, w części rufowej znajdują się dwie zamykane ławeczki, które zabezpieczają przed przypadkowym wypadnięciem za burtę. Dodatkowo kokpit posiada wysokie oparcia, które chronią załogantów podczas żeglowania w trudnych warunkach pogodowych. Jacht charakteryzuje się doskonałymi parametrami nautycznymi przez co żeglowanie nim to czysta przyjemność nawet podczas wymagających warunków pogodowych. Doskonale sprawdzi się w firmach czarterowych jak i wśród żeglarzy indywidualnych!

<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: alt in <b>/var/www/tesyacht/tes-yacht.pl/web/wp-content/themes/tes-yacht/modules/home/yacht.php</b> on line <b>12</b><br />

Dane techniczne

Długość 7,49 m
Szerokość 2,49 m
Masa 2400 kg
Balast/miecz 500/ 120 kg
Zanurzenie 0,35 / 1,4 m
Ilość koi 4 - 6
Wysokość w kabinie 1,85 m
Grot/fok od 17 / 11 m²
Kategoria projektowa B i C w zależności od wersji
Moc silnika: do 16 KM
Pobierz specyfikację